گزارش ها و فیلم ها

همراه با منا قسمت اول گزارشی از نوزدهمین همایش سالانۀ دوستداران فرهنگ ایرانی، یکی از فعالیتهای جامعۀ بهائی، را می بینیم و گفتگوی او را با تعدادی از شرکت کنندگان و برنامه ریزان این برنامه می شنویم.
آهنگ " Be Free" اجرای دو بانوی جوان تارا الیس و رها لویس است تا وضعیت نابرابری را در سراسر دنیان نشان دهند . "آزاد باش" هدیه ای است به تمام آزاد خواهان دنیا
بهائیان شهر واشنگتن دی سی و حومه برای جلب انظار جهانیان به مشکلات جامعۀ بهائی ایران و نقض کلی حقوق بشر در این کشور، در روز 12 سپتامبر 2009 میلادی مراسمی عمومی در دانشگاه جرج واشنگتن برگذار کردند. در این برنامه که مورد حمایت بسیاری از دوستان غیر بهائی قرار گرفته بود خانمها آذر نفیسی و شهره آغداشلو به ایراد سخنرانی پرداختند.
جان من، هموطنم! جان تو جان من است، درد تو درد من است! دردت به جانم بده...

صلح به چه معناست؟ نظر تعدادی از جوانان را با هم میشنویم.

صلح یعنی صبر به جای تندروی...

به مناسبت نود و هفتمین سالروز سفر حضرت عبدالبهاء به امریکا عده ای از بهائیان واشنگتن دی دسی و اطراف آن در گردهم آیی در صدد برآمدند که سفری به برخی نقاط این شهر که توسط حضرت عبدالبهاء بازدید شده بوده کرده و اطلاعات بیشتری از این سفر به دست آورند. با ما همراه شوید.

شاید شما هم تا کنون از رسانه های عمومی داخل ایران اتهاماتی نادرست و گاهی ناروا دربارۀ بهائیان شنیده باشید! هدف اینگونه اقدامات چیست و چه مشکلاتی را در جامعه بوجود میاورد؟ چرا این اتهامات را به بهائیان وارد میکنند؟ اگر مشتاق شنیدن اطلاعات صحیح میباشید دیدن این ویدیوی کوتاه را به شما پیشنهاد میکنیم!

فیلم کوتاهی از فعالیتهای  دو خانم جوان در نشان دادن آموزۀ وحدت در کثرت از راه نمایش مُد در جشن عید رضوان. این برنامه با همکاری افراد جامعۀ محل برگزار شد.

آهنگ " Be Free" اجرای دو بانوی  جوان تارا الیس و رها لویس  است تا وضعیت نابرابری  را در سراسر دنیان نشان دهند . "آزاد باش" هدیه ای است  به تمام آزاد خواهان دنیا

فیلم کوتاهی از فعالیتهای  دو خانم جوان در نشان دادن آموزۀ وحدت در کثرت از راه نمایش مُد در جشن عید رضوان. این برنامه با همکاری افراد جامعۀ محل برگزار شد.

جان من، هموطنم! جان تو جان من است، درد تو درد من است! دردت به جانم بده...

نظر جوانان دربارۀ دوران جوانی چیست؟ با هم میبینیم.

فکر میکنید ممکن است که به صدای گذشتگانمون گوش کنیم؟ شاید! در ورازمان ...

 

متین وطلا جوانانی از کشور نروژ هستند که تجربه هایشان را برای ما تعریف میکنند

نگاهی به آینده با عینک گذشته!

 جوانی یعنی چه؟

جستجویی برای عشق در عمق نیّتها، در ورازمان برداشتی خواهیم داشت از جهانی که در حال تغییر است و نیازهای این جهان متغیر!

پیشرو بودن، سازندگی ،انرژی، فکر نو ...

رادیو پیام دوست برنامه هایی است برای تفاهم و پیوند دلها در این قسمت اطلاعات پخش برنامه های این رادیو را روی موج کوتاه  میشنویم.

حضرت بهاءالله میفرمایند: ای پسران خاک، از تاریکی بیگانگی به روشنایی خورشید یگانگی روی نمایید.

همراه با شاهین گزارشی از دورۀ  هشتاد و هفتم مجمع عرفان، یکی از فعالیتهای جامعۀ بهائی، را می بینیم و گفتگوی او را با تعدادی از شرکت کنندگان، برنامه ریزان و مسؤلین این برنامه می شنویم.

رهنورد- قسمت سوم فیلمی از یک جوان محقق خارجی را خواهید دید که برای تحقیق در بارۀ آئین بهائی این بار به هندوستان سفر کرده
جوانی یعنی چی؟ جوان چه قدرتی داره؟ هدف جوانان چیه؟ راهشون کدومه؟ جواب این پرسشها و خیلی سوالات دیگه را در این فیلم کوتاه از جوانان ایران دوست ببینید.
باید به حرف کی گوش داد!! تعصب مانند بیماری است و باید با تمرین علاجش کرد
آیا مخالفت با تعالیم انسان دوستانۀ دیانت بهائی چیزی است که کشور ما جهت ترقی خود به آن نیازمند است؟

رهنورد- قسمت دوم فیلمی از یک جوان محقق را خواهید دید که برای تحقیق در بارۀ آئین بهائی این بار به مصر سفر کرده

رهنورد- قسمت اول فیلمی از یک جوان محقق را خواهید دید که برای تحقیق در بارۀ آئین بهائی به نقاط مختلف دنیا سفر کرده و نتیجه این تحقیق را با بقیه در میان میگذارد
باید به حرف کی گوش داد!! تعصب مانند بیماری است و باید با تمرین علاجش کرد
مروری اجمالی بر تاریخ دیانت بابی و بهائی با تصاویر و موسیقی
روث شاعره و نویسندۀ سیاه پوست بهائی از تاثیر دعا در زندگی خودش و علاقه اش به  اشعار حافظ و رومی میگوید